КУПИТИ КВИТКИ

Друзі,
Ситуація в Україні та світі складається таким чином, що організувати у 2021 році повноцінний масштабний захід з іноземними артистами та влаштувати шалену вечірку, яку ви заслуговуєте та так чекаєте, фактично неможливо.

Щиро вдячні кожному з вас! Складно підібрати слова, щоб висловити наскільки для нас важлива підтримка наших артистів, фанатів та партнерів. Це те, що дає нам сил та мотивації ставати ще кращими та досягати нових вершин.

UPark Festival — це високий рівень артистів і особлива атмосфера, це глядачі, для яких музика невід'ємна частина життя.

Розуміючи те, що майже всі артисти перенесли концертні тури на 2022, ми також вимушені перенести фестиваль на наступний рік.Та хочемо одразу потішити вас, що у 2022 році UPark посилить свої музичні потужності. Ми готуємо одразу два фестивальні блоки, які пройдуть у червні та липні. І, щоб очікування було не таким болісним, ми готові оголосити перших підтвердженних учасників лайнапу

- Перший блок у червні пройде за участі My Chemical Romance.
- Хедлайнерами другого блоку у липні стануть: Gorillaz, Deftones, Slipknot. 

Всі придбані квитки залишаються дійсними на 2022 рік. Більш детальну інформацію щодо квитків опублікуємо згодом.

Дякуємо що залишаєтесь з нами! Дочекайтесь всіх анонсів, буде потужно! Час йде, а емоції від зустрічі з улюбленими артистами залишаються з нами на все життя, що ще раз підтвердив карантин. Нас лишили права на емоції в цьому році, але все минеться і квиток у кишені — гарний привід чекати літа 2022

* * * 
Dear friends,
The situation in Ukraine and globally makes it virtually impossible to organize a full-scale event with foreign artists in 2021 and with a crazy party that you deserve and are waiting for.

We are sincerely grateful to each of you! It is difficult to express how important the support of our artists, fans and partners is for us. This is what gives us strength and motivation to become even better and reach new heights.

UPark Festival is about high level of artists and a special atmosphere, and it is also about spectators for whom music is an integral part of life.

Realizing that almost all artists have postponed concert tours to 2022, we also have to postpone the festival to next year.

But we want to immediately please with the news that in 2022 UPark will increase its musical capacity. We are preparing two festival blocks at once, which will take place in June and July. And to make the wait less painful, we are ready to announce the first confirmed lineup participants

All purchased tickets remain valid for 2022. More detailed information on tickets will be published later.

Thank you for staying with us! Wait for all the announcements, it will be powerful! Time goes by, and the emotions from meeting your favorite artists remain with us for life, which was once again confirmed by the quarantine. We were left without a right for emotions this year, but everything will pass and a ticket in your pocket is a good reason to wait for the summer of 2022

Загальні питання по фестивалю

Чи сбережеться лайнап 2021?

Наша команда докладе максимум зусиль, аби перенести всіх анонсованих артистів на наступний рік.

Наразі з впевненістю можемо сказати — лайнап UPark 2022 буде ще потужнішим і ми неодмінно здивуємо вас новими анонсами!

Я купував квитки на "***" зараз її немає в лайнап. Це означає що її не буде?

Організатори фестивалю ведуть переговори з усіма гуртами,  які були заявлені у 2020 і 2021 роках. Нові дати виступів узгоджуються з гуртами та будуть оголошені згодом. Для визначення нової дати виступу необхідно мати багато інформації, та особливо інформацію про дати зняття карантину і не тільки в Україні, про терміни відновлення авіа та залізничного сполучення між країнами тощо. Просимо поставитися з розумінням до ситуації та дочекатися всіх анонсів.

Якщо якийсь гурт не зможе взяти участь у фестивалі, ми зразу ж оголосимо інформацію щодо квитків.

На сьогодні, ніхто з анонсованих груп не скасував виступ на Юпарк.

Фестиваль перенесли. Як я можу здати квиток?

Ситуація що склалася є наслідком форс-мажору*. Здати квитки можна тільки у випадку скасування події повністю. У випадку перенесення заходу на нову дату, повернення коштів здійснюватися не буде.

*форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) - надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами.

Які вікові обмеження є на фестивалі?

Вхід до 16 років тільки в супроводі дорослих родичів. На вході перевіряються документи у всіх (включаючи родичів)

Чи є знижки для осіб з обмеженими можливостями здоров'я та ветеранам?

Напишіть нам на пошту support@uparkfestival.com або в особисті повідомлення в фейсбук чи інстаграм. Ми відповімо найближчим часом.Така інформація буде опублікована ближче до фестивалю.

Коли точно буде виступати моя група?

Щоденні розклади виступів будуть опубліковані ближче до фестивалю.

Чи можна курити на території фестивалю та будуть зони для цього?

Так, будуть спеціальні зони для куріння.

Питання щодо покупки квитків

Я купив квиток, але він не прийшов на пошту. Що робити?

Швидше за все лист потрапив в папку «Спам» або у вкладку «Промо» вашої поштової скриньки. Якщо ви дійсно не отримали лист з квитком, напишіть нам на support@uparkfestival.com вказавши номер замовлення і останні 4 цифри картки за допомогою якої були сплачені квитки.

Я купив квиток, але отримав лише квитанцію про оплату. Це квиток?

Ні. Крім квитанції вам повинен прийти лист з квитками, які дають право проходу на концерт. Якщо лист з квитками не прийшов, напишіть нам на пошту support@uparkfestival.com

Я помилився при введенні своєї поштової адреси. Можете вислати мені квиток на іншу пошту?

Так. Напишіть нам на support@uparkfestival.com, вказавши у листі номер вашого замовлення і останні 4 цифри картки, за допомогою якої були сплачені квитки.

Я випадково видалив квиток. Можете його відновити?

Так. Напишіть нам на пошту support@uparkfestival.com, вказавши у листі номер вашого замовлення і останні 4 цифри карти, за допомогою якої були оплачені квитки.

Я хочу повернути квитки. Як це зробити?

Повернення квитка / ів можливий тільки в разі скасування Заходу (п. 6.7 оферти).

Чи можна зробити обмін квитка / ів на іншу категорію або день?

Такі заяви розглядаються в індивідуальному порядку. Напишіть номер замовлення і що саме вам потрібно на support@uparkfestival.com

Чи можна не друкувати електронний квиток, а показати його при вході з телефону?

Так, можна показати тільки з телефону

Не знайшов відповідь на своє питання. Що робити?

Напишіть нам на пошту support@uparkfestival.com або в особисті повідомлення в фейсбук чи інстаграм. Ми відповімо найближчим часом.

КУПИТИ КВИТКИ
Sky Family Park, Kyiv